
Брендова містка сумка Gucci на три відділи
3 430 ₴
- В наявності
- Код: 66309-4
+380 (73) 666-69-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: натуральна шкіра;
Розміри:
Висота — 27 см.
Ширина — 24 см.
Товщина — 8-9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 430 ₴





