
Чоловіча якісна сумка H.T Leather на два відділи та три дод. кишені
5 390 ₴
- В наявності
+380 (73) 666-69-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна середнього розміру на два відділи та три дод. кишені.
Матеріал: натуральна кожа;
Розміри:
Ширина — 26 см.
Висота — 23 см.
Товщина — 6-7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HD Leather |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 390 ₴








