
Брендова містка сумка Mont Blanc на три відділи
3 430 ₴
- В наявності
- Код: 66309-2
+380 (73) 666-69-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна середнього розміру на три відділу.
Матеріал: натуральна кожа;
Розміри:
Ширина — 27 см.
Висота — 24 см.
Товщина — 8-9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montblanc |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 430 ₴







